Get Adobe Flash player

Programok (frissítve)

PÉNTEK

FŐTÉR

16.20 XXII. Halasi Szüreti Utcai futóverseny , V. Kis Roland emlékverseny

 

NAGYSZÍNPAD

 18.00 Gypo Cirkusz

20.00 Légy a Kaktuszban

22.00 BRB együttes

24.00 Vasárnapi fiúk

BORUDVAR

 19.00 Lyra együttes

21.00  Dr. Sala Árpád trió

23.00  5 non BONDS koncert

 GYERMEKSZÍNPAD

 17.00 Ifjúsági zenés műsor a kis színpadon

18.00 Fényképes beszámolók a Kiskunhalasi Alsóvárosi Plébánia ifjúsági programjairól (projektoros kivetítés )

19.00 A

Baranyi László kolping Család Egyesület bemutatkozása (projektoros kivetítés, beszélgetés a Katolikus Sátorban )

20.00 Esti Dicséret ( énekes imádság ) a Neokatekumenális Út Közösség tagjainak vezetésével

 VÉGH KÚRIA

 18.30 „Tájak, városok, templomok, kolostorok” című kiállítás megnyitója

  

SZOMBAT

 EGÉSZ VÁROS TERÜLETÉN

09.00-tól Szüreti utcai hívogató lovasokkal, táncosokkal

FELVONULÁS

13.30 térkép

NAGYSZÍNPAD

09.00-12.00 Kistérségi bemutatók

14.50 Ünnepélyes polgármesteri szőlő préselés

15.00 Halasi Szüreti Napok Megnyitója

15.15 Borlovagrendi avatás

15.35 Kiskun Táncegyüttes műsora

15.50 Szabadka bemutatkozása 

16.20 Piros Rózsa Táncegyüttes Kalocsa

16.50 Székely Mikó Kollégium Néptánccsoportja, Sepsiszentgyörgy

17.05 Bordalok, Palics

17.30 Gubanc Táncegyüttes, Magyarkanizsa

17.45 Vári Szabó Szakközépiskola Czagányné Pásztor Anikó csapata

18.45 Tengeri Attila ----zenepavilon

19.35 Piros Kancsó Piros Bor, Halas Táncegyüttes és a Kurázsi Táncműhely közös műsora

21.05 Kurul Dob ----zenepavilon

22.00 GHYMES Együttes koncertje

23.30 Táncház tánctanítással

BORUDVAR

16.15 Hódmezővásárhely bemutatkozása

16.30 Klasszikus erdélyi felolvasópercek a Nyírő József baráti kör előadásában

17.05 Halas Táncegyüttes műsora

17.25 Szabadka bemutatkozása

17.40 Kiskun Táncegyüttes műsora

17.55 Bordalok, Palics

18.15 Gubanc Táncegyüttes, Magyarkanizsa

18.30 Székely Mikó Kollégium Néptánccsoportja, Sepsiszentgyörgy

18.45 Piros Rózsa Táncegyüttes, Kalocsa

20.00 Tengeri Attila Ritmo Band

 GYERMEKSZÍNPAD

09.00 Kézműveskedés a Katolikus Sátorban

11.00 AVALON koncert

13.00 Kézműveskedés a Katolikus Sátorban

15.30 Fazekas Gábor utcai Általános Iskola bemutatója

16.00 Felsővárosi Általános Iskola bemutatkozása

16.30 Halas Táncegyüttes műsora

16.40 Kiskunhalasi Református Egyház Központi Általános Iskola bemutatkozása

17.00 Hódmezővásárhely bemutatkozása

 MÚZEUMKERT

19.00 Simon Ivett rendhagyó divatbemutatója


VASÁRNAP

NAGYSZÍNPAD

 09.00 Savanyúmáj főzőverseny megnyitója

09.15 Alapfokú Művészeti iskola műsora

09.30 Hallak zenekar bemutatkozása, Református Egyház

09.45 Lórántffy Zsuzsanna kamarakórus, Református Egyház

10.00 Dél-alföldi Táncok, Kertvárosi Általános Iskola bemutatója

10.20 GREDA TSE Majorette bemutatója, Kiskunhalas

10.40 Sárkányölő Szent György bábjáték

11.25 Interaktív gyermekjáték

13.00 Savanyúmáj főzőverseny értékelése

14.00 Ökumenikus Istentisztelet

15.00 Savanyúmáj főzőverseny eredményhirdetése

16.00 Boka Gábor színművész előadása

 GYERMEKSZÍNPAD

 10.00 Szent József Katolikus Óvoda és Általános Iskola, valamint a II. Rákóczi Ferenc  Katolikus Szakközépiskola bemutatkozása

11.00 Deva és apácska előadása, Mese ősi hangszerekkel, Székesfehérvár

 

A programváltoztatás jogát a szervezők fenntartják.

 vissza